Firma SOLEX AGRO, s.r.o. se svými 2 závody na Ukrajině je jednou z největších firem specializujících na sběr a zpracování lesních plodů a hub na západní Ukrajině. Historie společnosti sahá až do 1992.
Hlavní činností je výroba a prodej vysoce kvalitního mraženého ovoce, hub, ořechů a obilovin v bio a konvenční kvalitě. Vlastníme Organic EU (NOP), ISO 22000/2005 a Bio Suisse certifikáty. Naše výrobní závody pracují dle mezinárodních řídicích systémů a norem jakosti. Výrobní linka obsahuje laserový třídič (Sortex E1D) pro maximální kvalitu konečných produktů.

NOP (National Organic Program) Certificates. Solex Agro.NOP (National Organic Program) Certificates. Solex Agro.BIO (Organic) Certificates.  Solex Agro.

Hlavní sídlo je v České republice, kde zajišťujeme celní odbavení zboží, případně jeho dočasné uskladnění a zabalení do spotřebitelského obalu. Přispíváme tak k operativnímu dodání zboží pro naše zákazníky v paritě DDP.

Mnohaleté úspěšné obchodní zkušenosti SOLEX AGRO s.r.o. na evropských a světových trzích, potvrzují správnost a účinnost zvoleného rozšíření výroby ve všech závodech. Jsme otevřeni pro všechny druhy obchodní spolupráce a přistupujeme k požadavkům partnerů s dostatečnou pozorností.