top of page
LEX72019851.JPG

NAŠE SPOLEČNOST

Firma SOLEX AGRO, s.r.o. se svými 2 závody na Ukrajině je jednou z největších firem specializujících na sběr a zpracování lesních plodů a hub na západní Ukrajině. Historie společnosti sahá až do 1992. Hlavní činností je výroba a prodej vysoce kvalitního mraženého ovoce, hub, ořechů a obilovin v bio a konvenční kvalitě. 

Vlastníme Organic EU (NOP), ISO 22000/2005 a Bio Suisse certifikáty. Naše výrobní závody pracují dle mezinárodních řídicích systémů a norem jakosti. Výrobní linka obsahuje laserový třídič (Sortex E1D) pro maximální kvalitu konečných produktů. 

Hlavní sídlo je v České republice, kde zajišťujeme celní odbavení zboží, případně jeho dočasné uskladnění a zabalení do spotřebitelského obalu. Balíme naše produkty pro malospotřebitele a HO-RE-CA od 300-2500g. Můžeme poskytnou i službu balení produktů všem našim klientům.

Dodáním zboží v paritě DDP přispíváme k operativnímu dodání našim zákazníkům. Mnohaleté úspěšné obchodní zkušenosti SOLEX AGRO s.r.o. na evropských a světových trzích, potvrzují správnost a účinnost zvoleného rozšíření výroby ve všech závodech. Jsme otevřeni pro všechny druhy obchodní spolupráce a přistupujeme k požadavkům partnerů s dostatečnou pozorností.

bottom of page